Firmamız kullanıcı’nın rezervasyonunu işlemek ve rezervasyonunun durumu hakkında bilgi vermek amacıyla, kullanıcı’nın telefon numarasını, e-posta adresini kendi bünyesinde saklama hakkına sahiptir.

Firmamızdan bilet satın alan kullanıcı, aynı anda, gönderilen reklam mesajlarıyla birlikte her türlü kısa mesajın vermiş olduğu cep telefonu numarası/numaralarına, e-posta adreslerine gönderilebileceğini kabul etmiştir.

Firmamız tarafından sağlanan hizmetler hakkında bilgi almak için telefon ile iletişime geçilebilir.

Firmamız, müşteri ile havayolu şirketleri arasında aracı bir kurumdur. Bu yüzden uçak bileti satın alınan havayolunun uçuş kuralları ve kısıtlamaları sebebiyle uçuşun gerçekleştirilememesi halinde firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bu nedenle, uçuşun vaktinde başlayamaması, ve/veya uçak gecikmeleri, arızalanmaları, hava muhalefeti, grev ve halk hareketleri, doluluk, gecikme yer durumunun müsait olmaması ile mücbir sebep, fevkalade haller, kaza ve benzeri olaylardan ötürü firmamız herhangi bir maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez.

İç hat uçuşlarda; uçağın belirtilen kalkış saatinden en geç 90 (doksan) dakika önce havaalanında bulunulması gerekmektedir. Dış hat uçuşlarda; uçağın belirtilen kalkış saatinden en geç 3 (üç) saat önce havaalanında bulunulması gerekmektedir. Bu sürelere uymayan yolcular gerçekleşecek uçuşlarıyla ilgili haklarını kaybederler.

Bilet Rezervasyonu Yap